TK Písek

Jak se stát závodním hráčem

Chcete se účastnit soutěží družstev nebo hrát celostátní turnaje pořádané ČTS (Českým tenisovým svazem)? Potom tedy potřebujete registraci u ČTS pod mateřským klubem = TK Písek. 

Registrace nového hráče probíhá na tomto odkaze: https://is.cztenis.cz/registracehrace/

Budete přesměrování do Informačního systému ČTS. Zde budete postupovat podle pokynů uvedených níže na stránce. Po uhrazení poplatku svazu se aktivuje žádost o registraci v klubovém IS. Po schválení žádosti klubem TK Písek se hráč může přihlásit na turnaje jednotlivců a do soutěží družstev. 

Jak se přihlásit na turnaj jednotlivců?

Již máte vytvořenou registraci hráče. Na stránkách ČTS zvolíte věkovou kategorii (minitenis 6-7 let, babytenis 8-9 let, mladší žactvo 10-12let, starší žactvo 12-14let, dorost 15-18 let, dospělí nad 18let). Zvolím např. babytenis, rozkliknu -> jednotlivci -> zobrazí se seznam turnajů seřazený dle datumu od začátku dané sezony. Vyberu turnaj dle datumu a pořádajícího klubu, kam chci jet hrát. Mám vybráno, v levém horním rohu kliknu na Úvod. Na úvodní stránce skroluji po webové stránce níže až se objeví možnost vepsání RČ a hesla -> přihlásit se do IS. Rozkliknu registrovaný hráč -> přihláška na turnaj ->vyberu kategorii -> vyberu turnaj -> Chci se přihlásit na turnaj

Jak se účastnit soutěží družstev?

Obraťte se na svého trenéra. 
Po vytvoření registrace hráče Váš trenér jistě kontaktuje pověřenou osobu TK, která má na starost zápis soupisek smíšených družstev pro daný rok. V soutěži může startovat pouze klubové družstvo tj. družstvo složené z hráčů a hráček, kteří jsou v klubu registrováni nebo v daném klubu hostují. 

Více informací najdete v Pravidlech a Řádech tenisu.