TK Písek

Rekreační a deblové ligy 2021

Ahoj všem tenistům rekreačních a deblových lig,

Dovolte nám vás všechny přivítat v nové tenisové sezoně!

Jak již naznačoval předseda, areál TK Písek je po zimě připraven k využívání, byť současná opatření státu v boji s Covidem zatím neumožňují jeho využívání v plném rozsahu (omezení pro sportování, šatny, sprchy). Vycházíme však z předpokladu, že situace se v této oblasti dostane v dohledné době k „normálu“ podobnému v loňském roce a proto jsme se rozhodli pustit se do organizace již 37.ročníku rekreačních lig ve dvouhře a 12.ročníku deblových lig pro sezonu 2021.

Níže v bodech předkládáme základní informace společně s termíny pro přihlášení se do rekreačních lig:

Stejně jako v loňském roce neproběhne schůze rekreačních lig (z důvodu nařízení vlády ČR pro shromažďování více lidí).  Z tohoto důvodu nebude možné provést hlasování o případných možných úpravách pravidel, která tak pro tento rok zůstávají stejná, jako v roce 2020 (www.tkpisek.cz)  

Nasazení do jednotlivých lig bude vycházet, v případě přihlášení, z výsledků loňského ročníku. Kalifikace, budou-li třeba, se odehrají v termínech 14. – 31. 5. 2021. V jaké podobě prozatím nelze říct, ale ve hře jsou tři varianty a to skupinová, nalosováním do dvojic, či dosazením řídícího výboru RL. Vše upřesníme dle počtu zájemců o jednotlivé ligy. Pro Vaši lepší orientaci pro zařazení do jednotlivých lig zasíláme konečná umístění z ročníku 2020. Pokud byste věděli o nějakém novém zájemci o zapojení do rekreačních soutěží, předejte mu prosím pokyny a kontakty.

Zodpovědnými vedením rekreačních lig jsou pro rok 2021 Aleš Kudlík (ales.kudlik@centrum.cz) – celková organizace a Pavel Buršík (pavel.bursik@siko.cz) – zapisovatel.

Všichni zájemci o rekreační ligy se prosím hlaste nejpozději do 10. 5. 2021.

  1. U správce TK Písek nebo
  2. Mailem na ales.kudlik@centrum.cz
  3.  Do výše uvedeného termínu žádáme také o úhradu startovnéhodo jednotlivých vámi zvolených lig. Jejich úhrada je samozřejmou podmínkou pro start v nich.

Podmínky a poplatky pro účast v rekreačních ligách zůstávají stejné jako v roce 2020, tj. 250,-Kč pro dvouhru (s podmínkou členství v TK) a 150,- Kč pro čtyřhru (bez podmínky členství v TK).

Dle pravidel RL je třeba do konce termínu pro přihlášení mít poplatek uhrazen.

Pouze nečlenům TK bude umožněno zaplatit poplatek za čtyřhru nejpozději před 1. soutěžním utkáním spolu s poplatkem za pronájem kurtu.

Všem přeji pro letošní sezonu hlavně mnoho zdraví, úspěchů při vstupu do běžných všedních dní bez opatření a snad už i bez roušek a v neposlední řadě též mnoho úspěchů sportovních. Upřímně se na všechny těšíme a věříme, že si klidnou atmosféru areálu i tohoto krásného tichého sportu letos užijeme J, možná více, než jiné roky.

Za vedení rekreačních lig                                                   Aleš Kudlík a Pavel Buršík

P.S.: Jsme si vědomi, že minulý ročník nebyl řádně vyhlášen, nicméně poháry pro všechny soutěže (singlové ligy, deblové ligy, Masters i buřťák) jsou připraveny a jejich předání společně s „oficiálním vyhlášením“ plánujeme spojit s oficiálním zahájením sezony letošní. O bližších detailech budeme informovat i s ohledem na aktuální pandemickou situaci. Děkujeme za pochopení!